Sesja ślubna Poznań

Sesja ślubna pozwoli Wam wrócić do tego pięknego dnia jeszcze raz. Fotografie będą pamiątką, która będzie towarzyszyć Wam przez całe życie. Często będziecie do nich wracać i wspominać nie tylko dzień ślubu, ale też emocje, które Wam wtedy towarzyszyły. Warto więc zdecydować się na plener ślubny i zachować te piękne chwile na zawsze.

Sesja ślubna – w jakich miastach ją wykonuję?

Nazywam się Natalia Daniszewska i jako fotograf Poznań wykonuję sesje na terenie tego miasta. Działam też w okolicznych miejscowościach, takich jak:

  • Luboń;
  • Komorniki;
  • Zalasewo;
  • Swarzędz.

Jeżeli więc mieszkacie na terenie tych miast, to zapraszam do kontaktu i współpracy.

Sesja ślubna w plenerze – do kogo skierowana jest oferta?

Oczywiście plener ślubny, to propozycja dla par, które wzięły ślub dziś, tydzień, miesiąc czy rok temu 🙂 Sesja ślubna w plenerze może być też świetnym pomysłem na prezent na Waszą rocznicę ślubu. Jeżeli chcecie przypomnieć sobie Wasz wielki dzień i powrócić do tych magicznych chwil, to zapraszam do kontaktu. Razem przeżyjemy je jeszcze raz, będziemy się świetnie bawić i stworzymy niezapomnianą pamiątkę.

Zdjęcia ślubne plener – jak wygląda?

Jak wygląda sesja ślubna? Po Waszym kontakcie ustalamy wszystkie szczegóły, takie jak data i miejsce pleneru ślubnego. Może to być miejsce uroczystości, ale wcale nie musi. Ważne, abyście dobrze czuli się w miejscu sesji – miejsce uroczystości, miejsce Waszego pierwszego spotkania, Wasz ogród – ogranicza nas tylko wyobraźnia. Piękne fotografie wychodzą w parkach, nad jeziorem czy w lesie, ale bardziej szalone propozycje również zrealizuję. Może na przykład marzą Wam się zdjęcia ślubne i plener w wesołym miasteczku lub palmiarni? Dlaczego nie! Chętnie wezmę udział w tak oryginalnej i ciekawej sesji. Jednak nie będę Wam narzucać konkretnego miejsca, bo fotografie mają przede wszystkim podobać się Wam i oddawać Wasz charakter. Natomiast gdy nie będziecie mieć pomysłu, gdzie możecie przeprowadzić sesję ślubną w plenerze, to podam przykładowe miejsca. Jednak to Wy podejmiecie ostateczną decyzję. 

Sesja ślubna w plenerze w przyjaznej atmosferze

Sesja ślubna plenerowa może być stresująca, zwłaszcza gdy jest to Wasz pierwszy kontakt z aparatem w takiej formie. Możecie nie wiedzieć jak się ustawić czy uśmiechnąć i jest to całkowicie normalne. Jednak, by zdjęcia wyszły piękne i naturalne musicie być zrelaksowani. Dlatego też podczas sesji ślubnej staram się wprowadzać luźną atmosferę i wszystko Wam tłumaczyć i pokazywać. Dzięki temu fotografie wychodzą piękne, a Wy prezentujecie się na nich korzystnie. Widać łączące Was uczucie, a każdy gest uwieczniony na zdjęciach niesie za sobą konkretne znaczenie.

Sesja ślubna Poznań – oryginalny pomysł na prezent dla Pary Młodej

Nie wiesz, co podarować Parze Młodej w prezencie na ślub? Nie chcesz dawać pieniędzy jako prezent? A może chcesz dodatkowo wręczyć im coś, co zapamiętają do końca życia? Jeżeli tak, to sesja ślubna w plenerze, będzie idealna. Dzięki niej Para Młoda powróci myślami do tego pięknego dnia i będzie mogła przeżyć go na nowo. Dodatkowo sesja plenerowa ślubna to świetny pomysł na spędzenie przez nich wspólnego czasu w inny sposób niż zazwyczaj. W kinie pewnie byli nie raz, tak samo na łyżwach czy w ZOO, ale sesji ślubnej na pewno nie mieli. Taki podarunek to coś, co będą wspominać do końca życia. Dodatkowo w każdej chwili będą mogli sięgnąć po fotografie i przypomnieć sobie ten piękny czas. Z pewnością będą Ci wdzięczni za taki podarunek. Wybierz więc oryginalny prezent i zorganizuj dla Pary Młodej romantyczną sesję ślubną w plenerze.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat sesji ślubnej? A może interesują Cię również inne sesje? W moim portfolio znajduje się między innymi:

Zapraszam do kontaktu i ustalenia szczegółów dotyczących sesji ślubnej.

Przewiń do góry