Profesjonalne zdjęcia na LinkedIn Poznań

Profesjonalne zdjęcia na LinkedIn podniosą atrakcyjność Twojego profilu. Obecnie szukanie pracy wydaje się o wiele łatwiejsze dzięki platformom internetowym, na których możesz śledzić obecne trendy na rynku, aktualne ogłoszenia i promować swoją osobę w Internecie. LinkedIn to również miejsce, gdzie sami pracodawcy poszukują odpowiednich osób do firm i promują swoją działalność. Dlatego też zdjęcie na LinekdIn powinno być wysokiej jakości, by ukazywać profesjonalizm Twój lub Twojej firmy.

zdjęcie biznesowe

Zdjęcie na LinekdIn – idealne dla pracowników i pracodawców

Pracuję jako fotograf Poznań i wykonuje sesje również w takich miastach jak: Zalasewo, Swarzędz, Luboń i Komorniki. Możesz więc wybrać odpowiednią dla siebie lokalizację. Zdjęcia do portalu LinkedIn wykonuję zarówno dla pracowników, jak i właścicieli firm. Mogą to być więc profesjonalne zdjęcia promujące Twoją osobę, które będą idealnym dopełnieniem każdej publikacji lub wpisu. Wysokiej jakości zdjęcia podniosą też atrakcyjność profilu i sprawią, że zyskasz więcej odwiedzających. Wpłynie to pozytywnie na rozwój Twojej kariery i pozwoli w pełni rozwinąć skrzydła. Jednak chętnie wykonam również profesjonalne zdjęcia na LinedIn Twojemu zespołowi. Dzięki nim pokażesz niesamowitą atmosferę, która panuje we firmie i przybliżysz osobom zainteresowanym sposób pracy. LinkedIn i każde zdjęcie, które na nim umieścisz to szansa na  rozwój, zdobycie nowej pracy lub przyciągnięcie kontrahentów. Nie czekaj więc i umów się do mnie na sesję.

Zdjęcie na LinkedIn – dowiedz się, jak je wykonuję

LinedIn – każde zdjęcie profilowe lub takie, które towarzyszy wpisowi musi być wykonane w odpowiedni sposób. Oczywiście zdjęcie profilowe musi ukazywać Ciebie. Jednak nie może być to sztuczna fotografia – taka, którą robi się do dowodu czy paszportu. Twoje zdjęcie powinno prezentować Cię w naturalny sposób. Dlatego też wspólnie dobierzemy scenerię, w której czujesz się najlepiej i która idealnie wpasuje się w specyfikę Twojej branży. Może to być biuro, białe tło, plener czy pracownia. Jednak ja niczego nie narzucam, to Ty decydujesz o tym, jak mają wyglądać zdjęcia na LinedIn. Moim zadaniem jest dbanie o to, by były one wysokiej jakości.

Profesjonalne zdjęcia na LinkedIn do Twoich postów wykonam podczas ważnych konferencji, wyjazdów służbowych czy w trakcie zwykłego dnia pracy. Dzięki temu zyskasz prawdziwą fotorelację z każdego wydarzenia i pokażesz, jak bardzo angażujesz się w rozwój firmy i jej pracowników. Relacja ze zwykłego dnia pracy będzie natomiast idealną bazą do przyszłych postów, po które sięgniesz w każdej chwili. Podczas wykonywania zdjęć nie przeszkadzam pracownikom w pracy czy w uczestnictwie w wydarzeniu. Przyglądam się z boku i wykonuję naturalne zdjęcia, które z pewnością przyciągną uwagę. Oczywiście znajdzie się również miejsce na pozowane zdjęcia zespołu, z gadżetami firmowymi lub innymi prelegentami. Wszystko zależy od Ciebie i Twoich potrzeb. Nie czekaj, ulepsz swój profil dzięki profesjonalnym zdjęciom na LinkedIn i zyskaj większą popularność. 

Interesują Cię również inne sesje? W moim portfolio znajduje się też:

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zdjęć na LinkedIn lub o innej sesji? Skontaktuj się ze mną! Wszystko Ci dokładnie opowiem i razem ustalimy szczegóły.

Przewiń do góry