Zdjęcia Biznesowe, Wizerunkowe Poznań

Zdjęcia biznesowe w mieście Poznań są dobrym krokiem w stronę budowania własnej marki osobistej. Czasy, w których do CV czy na stronę internetową można było wklejać zdjęcia do dowodu lub paszportowe minęły bezpowrotnie. Obecnie duże znaczenie ma odpowiednia prezentacja, która pomaga w zdobyciu zaufania klientów i kontrahentów. Dlatego też zapraszam na sesje biznesowe, które wykonuję w Poznaniu, Luboniu, Swarzędzu, Komornikach i Zalasewie. Zbudujmy razem silną wizerunkowo markę, która stanie się częścią Twojego sukcesu.

Zapraszam na sesje biznesowe:

  • portretowe,
  • grupowe,
  • reportaże z konferencji i eventów.

Zdjęcia biznesowe Poznań – dla kogo są i dlaczego są potrzebne?

Fotografia biznesowa Poznań i okolice to propozycja dla każdego, kto chce stworzyć profesjonalny wizerunek swojej osoby lub firmy. Nieważne więc czy świadczysz usługi podatkowe, jesteś adwokatem, kosmetyczką czy prowadzisz firmę, która zatrudnia tysiące osób. Sesja wizerunkowa jest właśnie dla Ciebie, ponieważ firmę Tworzą ludzie. Profesjonalne zdjęcia pomogą Ci w stworzeniu wysokiej jakości strony internetowej, profilu na portalach branżowych, bloga czy nawet konta na Instagramie. Jednak sesja biznesowa to również zdjęcia do CV, które wykonuję w Poznaniu i okolicach. Profesjonalizm, dbałość o szczegóły i dokładność w tworzeniu wizerunku, to właśnie czynniki, które przyciągną do Ciebie klientów. 

Sesje biznesowe Poznań – jakie zdjęcia wykonuję?

Sesja biznesowa w Poznaniu lub okolicach może mieć różne formy. To przede wszystkim zdjęcia portretowe, które przydadzą się do przedstawienia pracowników na stronie internetowej firmy. Tego rodzaju fotografie idealne będą również do CV lub do stopki mailowej.

Jednak sesja wizerunkowa Poznań i okolice to również zdjęcia grupowe. Wiele firm dokładnie opisuje swoją działalność w Internecie. By taki przekaz był atrakcyjny dla klientów, warto urozmaicić go fotografiami. Dzięki temu tekst jest przyjemniejszy i łatwiejszy w odbiorze, a klient czy kontrahent od razu może wczuć się w atmosferę panującą w firmie i z pewnością będzie miał większe zaufanie do Ciebie jako potencjalnego kontrahenta. Takie fotografie mogą być zarówno pozowane, jak i nie. Te pierwsze będą idealne do przedstawienia zespołu. Jednak zdjęcia robione przy wykonywaniu obowiązków będą naturalne i zobrazują charakter pracy w danej firmie. 

W ramach profesjonalnych zdjęć biznesowych w Poznaniu wykonuję również reportaże z konferencji i eventów. Jeżeli Ty lub Twoi pracownicy uczestniczycie w takich wydarzeniach lub je organizujecie to warto zadbać o wysokiej jakości zdjęcia, które będzie można umieścić w mediach. Robienie zdjęć na dużych eventach nie jest proste, ponieważ trzeba w odpowiedni sposób wyeksponować konkretne osoby i zadbać o ich odpowiednią prezentację, by nie zginęły w tłumie. A do tego potrzebne są odpowiednie umiejętności i wiedza – zadanie to warto powierzyć profesjonaliście.

Natalia Daniszewska – fotograf Poznań, w którego ofercie znajduje się również:

Masz pytania? Skontaktuj się ze mną i zapisz się na zdjęcia biznesowe w Poznaniu, które pomogą Ci rozwinąć skrzyd

Przewiń do góry