CZEŚĆ!

Fotografia była ze mną od kiedy pamiętam. Gdy zamknę oczy słyszę dźwięki związane z procesami robienia zdjęć na filmie, od rozpakowania i założenia kliszy w aparacie analogowym po charakterystyczny dźwięk migawki.

Wizyty u dziadków, coniedzielne spacery po lesie, odpoczynek na działce, wakacje. To najszczęśliwsze momenty mojego dzieciństwa, które dorośli wokół mnie bezustannie fotografowali. Zaowocowało to w tysiące wywołanych zdjęć, umieszczonych w albumach, które zakurzone zdejmujemy z szafy w każde święta.

Cenię sobie spokój i wolność. Kocham jesień, morze, kawę z mlekiem, piękne zachody słońca oraz letnie ciepłe wieczory. Inspirują mnie ludzie, piękne rzeczy oraz wyciszająca muzyka.

TWORZĘ WASZE HISTORIE.

Fotografuję naturalnie, obserwuję relacje, światło i cienie. Łączę wrażliwość na drugiego człowieka oraz technikę w jedno. Jestem osobą kontaktową z wiecznym uśmiechem na twarzy. Sprawię, że poczujecie się swobodnie, tak jakbyśmy znali się od lat! Spotkanie ze mną i moim aparatem będzie dla Was po prostu fajnym doświadczeniem.

FOTOGRAFIA PAR | FOTOGRAFIA RODZINNA | FOTOGRAFIA BIEZNESOWA | FOTOGRAFIA ŚLUBNA.

Zajmuję się fotografią biznesową, fotografowaniem par, rodzin z dziećmi, fotografią ślubną. Każde nowe zlecenie traktuję indywidualnie. Pozwólcie, że potowarzyszę Wam w pięknych momentach i uwiecznię szczęśliwe chwile z Waszego życia!

Ukończyłam podyplomowe studia fotograficzne na uczelni Collegium da Vinci w Poznaniu. Cały czas się uczę! Każda kolejna sesja daje mi nowe, wspaniałe doświadczenia.

Nazywam się Natalia Daniszewska, jestem zielonogórzanką, która obecnie mieszka i fotografuje w Poznaniu. Chętnie podejmę się zlecenia również w innej lokalizacji : )

Przewiń do góry