Reportaż Ślubny Poznań

Reportaż ślubny Poznań – to kolejna usługa, którą proponuję. Ślub i wesele są tak ważnym dniem w życiu każdego człowieka, że ciężko wyobrazić sobie, by odbyły się bez obecności fotografa. Zdjęcia ze ślubu są bowiem piękną i sentymentalną pamiątką, do której wraca się wielokrotnie. Pozwalają na odtwarzanie tych pięknych wydarzeń i powrót myślami do dnia, w którym powiedzieliście sobie sakramentalne “tak”. Dzień ślubu i wesela mija Parze Młodej tak szybko i są oni w tak dużym stresie, że często nie pamiętają wielu szczegółów. Dokładny i wysokiej jakości reportaż ślubny pozwoli Wam dokładnie odtworzyć ten dzień i zobaczyć sytuacje, których nie byliście świadkami.

Reportaż ślubny Poznań – co wchodzi w jego skład?

Reportaż ze ślubu to przede wszystkim zdjęcia z ceremonii w Kościele, Urzędzie Stanu Cywilnego lub w plenerze oraz z tanecznej zabawy. Jednak to nie wszystko. Zdjęcia ze ślubu obejmują również przygotowania Pary Młodej, ponieważ są one równie ważne, jak sama ceremonia. To popularny ostatnio “first look”, błogosławieństwo przez rodziców, przywitanie chlebem i solą oraz tradycyjne elementy zabawy weselnej takie jak oczepiny. Dodatkowo zdjęcia z wesela obejmują również sesję zdjęciową w dniu wesela. Dzięki temu zyskacie piękne zdjęcia w miejscu zabawy. W ramach reportaży ślubnych wykonuję też sesje poślubne, gdy emocje już opadną. Na tych zdjęciach macie na sobie suknię ślubną i garnitur, ale odbywa się ona w innym miejscu niż wesele. Możecie więc zdecydować się na miejsce dla Was ważne lub takie, które Wam się po prostu podoba. W razie braku pomysłów pomogę wybrać miejsce, które będzie idealnie do Was pasować.  

Reportaż ślubny – dlaczego jest wyjątkowy?

Reportaż ze ślubu i wesela nie polega na robieniu przypadkowych zdjęć. Jak sama nazwa wskazuje, mają one być wiernym odwzorowaniem wydarzeń i emocji, które towarzyszyły Wam w tym pięknym dniu. Zdjęcia ze ślubu mają być zrobione w taki sposób, by osoby, które nie uczestniczyły w ceremonii, oglądając je, czuły się, jakby oglądały film z Waszego ślubu. Jeżeli tak jest, to znaczy, że reportaż jest po prostu dobry. Wykonanie takich fotografii wymaga odpowiednich umiejętności. Trzeba być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego, ale jednocześnie nie przeszkadzać gościom w zabawie. Zdjęcia ze ślubu powinny być spontaniczne, powinny przedstawiać  wszystkie wzruszenia, piękne i zabawne momenty Natalia Daniszewska to fotograf Poznań, w którego ofercie znajduje się również:   Zapraszam do kontaktu! Chętnie odpowiem na wszystkie pytania i wyjaśnię szczegóły dotyczące poszczególnych sesji.
Przewiń do góry